Recenze Al-ko

• Ovladani
  • Vydrž
  • Vykon
  • Délka nasady

Strunova sekačky je skvělá, je lehká, dobre se ovládá-velice jednoduché, výkon je plne dostačující na běžnou zahradu okolo domu, navíc baterie vydrží poměrně dost dlouho. Je velice ticha na strunovku. Jen násada by mohla byt o kousek delší, ale je nastavitelná, takže si ji prizpusobite. Jsem s ni spokojena a rada používám, určitě doporučuji, cena je velice příjemná

Ověřený zákazník Testuj.to Karel

Přidáno: 28. července 2023

• Vzhled
  • Použití baterie do Bosch nářadí
  • Síla motoru
  • Kolečko k použití podél stěn
  • Automatické prodloužení struny

Ačkoliv sekačka přišla částečně rozložená, lze ji jednoduše složit podle přehledného návodu. Sekačka je opravdu silná, protože jsem s ní zvládl posekat i vzrostlý plevel, který měl tlusté stonky. Jako menší nevýhodu beru její hlučnost, kterou ale neumím porovnat s jinými aku sekačkami. Velmi jsem také ocenil kolečko, kterým jde velmi jednoduše a přesně sekat podél stěn / obrubníku nebo v mém případě podél dřevěné terasy. Sekačka opravdu vzala i stébla, která byla blízko stěn. Výhodou je také možnost použití baterie v aku nářadí Bosch.

Celkově jsem s produktem velmi spokojen, působí kvalitně.

Ověřený zákazník Testuj.to Jiří

Přidáno: 27. července 2023

• kvalitní zpracování
  • ovládání v češtině
  • nízká hlučnost
  • plastové šrouby pro montáž desky nešli do suché země zašroubovat

Sekačka je velmi tichá, kvalitně zpracovaná a její montáž včetně přístřešku byla celkem snadná. Ovládání je v češtině a trávník o ploše cca 250m2 poseká asi za hodinu. Uvidím jak si poradí s vyšším trávníkem až trochu zaprší. Vzhledem k tomu že na zahradě nemám wifi, tak jsem zatím nezkoušel aplikaci.

Ověřený zákazník Testuj.to Lubomír

Přidáno: 27. července 2023

• Design
  • Rychlé ubývání struny.

Sekačka je velmi lehoučka a snadno se sní manipuluje dostane se sní člověk opravdu všude.Ale baterie je hodně slabá moc dlouho nevydrží.Poseče to jenom slabou trávu není to na nic velkého a struna opravdu rychle mizí to je nejslabší článek celé sekačky.

Ověřený zákazník Testuj.to Lukas

• nastavitelná rukojeť
  • nastavitelná hlava sečení
  • kolečko k přesnému dosekání
  • váha sekačky
  • hluk a údržba
  • žádný přívodní kabel
  • rychlé nabíjení
  • moc citlivé automatické odvíjení cívky

Strunová sekačka pro menší a středně velké zahrady. Já používám na obsekání kolem velké zahrady u plotů, zdí a obrubníků. Pohání ji 18V akumulátor, který poskytuje dostatečný výkon pro běžné sečení a sekání je relativně tiché. Nízká hmotnost umožňuje snadné ovládání a manévrování.
Mnou zakoupená baterie vydrží cca půl hodiny provozu a doporučil bych dokoupit druhou baterii. Baterie je kompatibilní s dalšími produkty AL-KO. Údržba je snadná a sekačka je bezpečná. Nastavení délky vodící tyče, úhlu rukojeti a sekací hlavy je dobře zpracované a funkční. Nějaké mínusy jsem též objevil, ale celkově je AKU strunovka AL-KO GT dobrá volba.

AL-KO Multicutter GS 7,2 Li

AL-KO Multicutter GS 7,2 Li

Ověřený zákazník simek.eu Ověřený zákazník

Zakoupeno v simek.eu

zatím se jeví jako kvalitní přístroj za slušnou cenu

Ověřený zákazník Testuj.to Libor

• tichost
  • nastavení přes aplikaci

Sekačku ROBOLINHO ® 350W. Jsem docela nadšený. Co mě zaujalo, byla snadná instalace. Stačilo ji vybalit, připojit, nastavit vymezovací kolíky a zapnout - tedy ještě spárovat v aplikaci a nastavit na hodinkách pokud chcete mít všechno. Není to žádný složitý nastavení jen základna a pak dokoupená garáž to bylo vše. Byl jsem zvědavý, jestli si poradí s naší dost rozsáhlou zahradou, plnou různých překážek a nástrah. A musím říct, že si s tím poradila líp, než jsem čekal. Dokázala se vyhnout, dokonce i tyčce od stínící plachty a je velice tichá. Baterka taky docela dlouho vydrží. Naše zahrada je tak akorát, asi kolem 300m² i víc a robot ji zvládne sekat na jedno nabití. Její výkon je slušný, ale nemůžete čekat, že to bude hotový za pár minut. Dojde baterie, sama se vrátí na nabíječku a pak pokračuje tam, kde skončila. Musím říct za sebe, že jsem spokojený. Robotická sekačka ROBOLINHO ® 350W mi ušetřila spoustu času a námahy, kterou jsem dřív trávil sečením trávy.

Ověřený zákazník Testuj.to Martin

Přidáno: 25. července 2023

• Design
  • Zpracování plastů
  • Nízká hlučnost
  • Snadná výměna nožů
  • Aplikace pro ovládání
  • Příslušenství
  • Přístup a možnost výměny baterie

Je to první zkušenost s robotickou sekačkou, rozhodně překvapila kvalitou zpracování (plast, pevná kola...). Velice tichý chod, sekačku lze ovládat přes aplikaci, takže v domě o ní ani nevíme, neslyšíme. Při správném uložení vymezovacího kabelu, je sekačka schopna posect celou zahradu. Jako nevýhodu celého stroje hodnotím pevné uložení baterie, výměna bude obtížná, třeba nás překvapí dlouhá životnost baterie. Součástí baletí je vše potřebné, nabíječka, dokovací stanice do které sekačka sama přijede a začne se nabíjet. Sekací nože jsou dobře přístupně, lze snadno vyměnit.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

Přidáno: 25. července 2023

• Lehkost

Strunova sekačka na akumulátor, je velmi lehká oproti benzinové nebo elektrické. Jde nastavit délka, směr hlavy se strunou a drzatko. Struna má ochrany talíř a ochranou tyčku, když se seče kolem kytek a křoví. Délka sečení na plné nabití batetie je cca 45 minut, záleží na velikosti trávy.

AL-KO 113281 36 V Energy Flex

AL-KO 113281 36 V Energy Flex

Ověřený zákazník In-te.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. července 2023

Zakoupeno v In-te.cz

• Nový produkt ok.
  • Dřívější vydržel 2 roky. Stále bliká červeně , asi po 5 min. zhasne.
AL-KO TWIN 14000 Premium 112831

Ověřený zákazník Testuj.to Marek

Přidáno: 17. července 2023

• Velikost
  • Ovládání
  • Na svoji velikost celkem slušný výkon
  • Na 4 Ah baterii ucházející výdrž
  • Celkově jen na menší trávníky
  • Plastové spojovací mechanismy a celkově platový dojem

Malá, dobře polohovatelná, lehká, sekačka s tichým chodem. Výkon odpovídá velikosti, ale nezklame pokud ji používám na klasický trávník, sem tam nějaký přerostlý plevel taky dá s grácií. Šikovný je přední "doraz" i s kolečkem. Na menší zahradu si 4Ah baterii vystačíte celkem bezpečně. Dobré pro menší osoby. Některé prvky působí až moc plastově. Struna je dost tenká, ale spotřeba struny mi nepřišla nějak závratná.

Ověřený zákazník Testuj.to Libor

Přidáno: 14. července 2023

• Nízká hmotnost
  • Teleskopické tělo
  • Tichý chod
  • Nezabere místo v dilně
  • Nemám

Krásný výkon bezestrachu jsem sní Posekal i hustý trávník konečně mě nebolí záda z popruhu a 10kg krovinaku na benzin . Tato elektrická je suprová práce zastane víc než dost a odpadlo mi hromadu věci oproti benzinové míchání benzinu zahřívání motoru to tady nezažiji stačí tam cvaknout baterku a jedu práce hotová za chvilku super pomocník

AL-KO Twin 11000 Premium 112830

AL-KO Twin 11000 Premium 112830

Ověřený zákazník ČerpadlaBezStarostí.cz Hroch

Přidáno: 29. června 2023

Zakoupeno v ČerpadlaBezStarostí.cz

Poměr výkon-cena vyhovující, umí to vše co je deklarováno.

AL-KO LSV 560/8 113789

Solo by Al-ko T 13-93.3 HD Comfort 127689

Solo by Al-ko T 13-93.3 HD Comfort 127689

Ověřený zákazník Namir.cz Radek

Přidáno: 26. června 2023

(naposledy upraveno 26. června 2023)

Zakoupeno v Namir.cz

• mulčování
  • sedadlo s opěrkou
  • Silný rám
  • Není to MADE IN CHINA
  • Mulčovat se musí s košem

Super rejd, bezva se dostane všude a okolo všeho. Sedadlo je super nebolí z něj záda. Suprově sbírá a nemá problémy s vyšší trávou. Má silný rám, takže se hned nerozpadne. Jediné malé mínus je, že mulčovat můžete pouze s košem ( asi bezpečnost ) jinak bezva pracant. ŽÁDNÝ MADE IN CHINA, slušná servisní síť. Součástí balení je i katalog přímo s nákresem náhradních dílů, které můžete objednat s brzkým datem doručení

AL-KO Olej motorový 10W-40 1 l

AL-KO Premium 520 VSI-B 119948

Ověřený zákazník KAMODY.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 23. června 2023

Zakoupeno v KAMODY.CZ

velmi kvalitní sekačka, která si poradí i s přerostlou trávou a jede jako kombajn

AL-KO Premium 520 VS-B Highline 119949

AL-KO Premium 520 VS-B Highline 119949

Ověřený zákazník Brojir.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 20. června 2023

Zakoupeno v Brojir.eu

Druhá sekačka této značky, po zkušenosti s první sekačkou to byla jasná volba

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25